دیگ بخار برقی سونا

یکی از مهم ترین تجهیزات برای هر مکان و در واقع مهم ترین تجهیزات برای استخر و سونا دیگ بخار برقی سونا می باشد. دیگ بخار برقی سونا از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده است و آب موجود در درون دیگ را که حاوی کلر و مواد شیمیایی می باشد آن را سخت گیری می کند و باعث می شود که آن مواد به سطوح دیگ آسیبی وارد نکند و کلر آب را از بین می برد و این مورد برای این دستگاه یک حسن و مزیت به شمار می رود. دمای دستگاه دیگ بخار برقی سونا باید به گونه ای نرمال و کنترل شده باشد که بتواند بخار و حرارت را به میزان متناسب با آن محیط تنظیم کند. از بهترین مزایای این دیگ بخار برقی سونا این است که حجم خیلی کمی را به خود اختصاص می دهد و این امکان به وجود می آید که تمیز کردن و تعویض قطعات آن به آسانی صورت بگیرد.

دیگ بخار برقی سونا چیست؟

دیگ بخار برقی سونا از تجهیزات کاربردی برای سونا و استخر می باشد. دیگ بخار برقی سونا شامل المنت های حرارتی است که آب با تماس با این المنت ها بخار شده و مورد استفاده قرار می گیرد. دیگ بخار برقی سونا مزایای زیادی از جمله آسودگی در استفاده و عملکرد تمیز را بدون نیاز به تهویه خارجی ارائه می دهد. دیگ بخار برقی سونای بخار ، بخاری را تولید می کند که حداکثر دمای 194 درجه فارنهایت (90 درجه سانتیگراد) را به دست می آورد. دیگ بخار برقی سونا قابل نصب بروی دیوار بوده زیرا فضای کمی را اشغال می کنند. در بیشتر موارد، دیگ بخار سونای بخار بر روی همان دیوار به عنوان درب نصب شده است. این اجازه می دهد تا برای حداکثر فضای قابل استفاده مناسب و سیم کشی در دیوار بسیار ساده است. دیگ بخار برقی سونا فضای کمی به اندازه یک درب را اشغال کرده از این جهت موجب استفاده بهینه از فضا می شود. آن ها با توان 208 ولت یا 240 ولت، تک یا سه فاز در صنعت دسترس هستند. این نوع دیگ از ابزار های ضروری برای ایجاد بخار هستند زیرا دیگ بخار برقی سونا ساده بوده و گرمایش مورد نیاز را فراهم می کنند.

مزایای دیگ بخار برقی سونای بخار:

دیگ بخار برقی سونای بخار معمولا این ویژگی ها را دارد:

حجم و ابعاد کوچک

نصب و راه اندازی ساده

به دلیل استفاده از انرژی الکتریکی و عدم استفاده از سوخت فوسیلی گاز گلخانه ای تولید نمی کنند.

محفظه فولادی بوده و ضد زنگ می باشد.

از خطرات ناشی از سوخت برخوردار نیست.

صدایی ایجاد نمی کند.

کاربرد دیگ بخار برقی سونای بخار:

دیگ بخار برقی سونای بخار می تواند برای سونا خشک یا سونا بخار استفاده شود، فقط حدود 3 تا 5 دقیقه طول می کشد تا بخار تولید کند و سطح رطوبت مورد نظر شما را ایجاد کند.

دیگ بخار برقی سونای بخار محبوب ترین نوع دیگ بخار به علت دوام و راحتی در امکانات تجاری ثابت مانند باشگاه های ورزشی، هتل ها، بیمارستان ها، پایگاه های نظامی و غیره هستند. برای تجهیز کردن سونا، ما توصیه می کنیم دیگ بخار برقی سونای بخار خود را متناسب با نیاز تهیه و خریداری کنید.ظرفیت دیگ بخار برقی سونا متفاوت می باشد برای سوناهای کوچک مسکونی از یک دیگ بخار برقی سونا کوچک حدود 3 کیلو وات (3000 وات) استفاده کنید. سونا های بزرگ و تجاری بهتر است از دیگ بخار برقی سونای بخار سه فاز استفاده کنند. اکثر مناطق مسکونی از قدرت تک فاز برخوردار هستند. اگر مطمئن نیستید که ولتاژ برق شما چند است قبل از سفارش دادن یک دیگ بخار برقی سونای بخار ، با شرکت برق یا یک متخصص برق مجاز تماس بگیرید.

دیگ بخار برقی سونای بخار به علت بی صدا بودن در بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و مدارس نیز کاربرد دارند.

کنترل کننده دیگ بخار برقی سونا معمولا یکی از این دو نوع است: کنترل های داخلی در دیگ بخار برقی سونا یا یک پانل کنترل جداگانه که معمولا روی دیوار بیرونی سونا در نزدیکی در ورودی سونا نصب می شود.

کنترل کننده های استاندارد دیگ بخار برقی سونای بخار در سونای معمولی دارای دو شمارنده است، یک تایمر و دیگری کنترل کننده درجه حرارت ترموستات است.

توصیه می شود قبل از زمان نصب دیگ بخار برقی سونای بخار برای انتخاب مدل دیگ بخار برقی سونای بخار خود مطالعه کنید تا برای سیم کشی برق مناسب و محل نصب دیگ بخاربرقی سونا بتوانید برنامه ریزی کنید.

تعریف دستگاه دیگ بخار برقی

دستگاه دیگ بخار برقی (به انگلیسی steam boiler) شامل یک مخزن تحت فشار بسته ای است که درون فضای داخلی آن سیالی به منظور استفاده در خارج از آن گرما می¬بیند و در نهایت این گرما درون دیگ بخار برقی توسط انرژی الکتریکی تولید می شود و به صورت بخار خارج می شود. دیگ بخار برقی در گذشته به منظور دستیابی به اهداف ویژه ی درمانی و یا بهداشتی از جمله سونای بخار (حمام فنلاندی) و به خصوص به عنوان عنصر مولد بخار برای بخاری های الکتریکی طراحی شده است.

مزایای دیگ بخار برقی

دستگاه دیگ بخار برقی با توجه به سایز دستگاه و میزان بازدهی آن بیشتر برای مصارف خانگی و فضاهای کوچک مناسب است و اما دیگ های بخار گاز سوز عموماً برای تامین نیاز استخرهای بزرگ و یا خانه هایی با فضای سونای بسیار زیاد مناسب است. فشار موجود در دیگ بخار برقی متفاوت است و در صورتی که دستگاه فشاری زیر 15psi ایجاد کند جزء دستگاه های بخار کم فشار به حساب می آید. دیگ بخار برقی مزیت های ویژه ای نسبت به مدل گاز سوز دارند که از مهمترین آن ها می توان به افزایش سرعت، کارایی و صرفه جویی اقتصادی در استفاده از انرژی، هزینه و زمان اشاره نمود.

فواید سونا بخار خانگی بر بدن انسان

بدن تحت تاثیر حرارت موجود در دیگ بخار برقی واکنش نشان می-دهد و درجه حرارت آن به سمت بالا تغییر پیدا می کند. به این صورت که منافذ موجود در سطح پوست باز می¬شوند و جریان خون و در شریان های بدن افزایش می یابد و در نتیجه مویرگ ها گشاد می شوند و می¬تواند راه حل مناسبی برای لاغری و تناسب اندام باشد. همچنین در دیگ بخار برقی مجاری تنفسی بازتر شده و تنفس راحت تر صورت می¬پذیرد. علاوه بر موارد ذکر شده حرارت موجود در دیگ بخار برقی می¬تواند سبب کاهش سختی عضلات، کاهش درد ناحیه مفاصل، مقاومت بدن نسبت به عفونت های ویروسی و کاهش خستگی عمومی بدن شود.

لازم به ذکر است که دیگ بخار برقی با استفاده از برق راه اندازی شده است و به دو صورت مرطوب و خشک طراحی شده است و دمای تولید شده درون دیگ بخار باید در طول حداکثر زمان 20 دقیقه در محدوده ی 42 تا 56 درجه ی سانتیگراد قرار گرفته باشد، که فرایند کنترل دما با استفاده از سنسورهای دمایی تعبیه شده درون دستگاه انجام می¬شود.

برای مشاهده ادامه متن کلیک کنید
برای بستن کلیک کنید

دیگ بخار برقی آنالوگ مدل SGA12

مشخصات محصول

دیگ بخار برقی آنالوگ مدل SGA12
مدل بخار ساز سونا
SGA12 ،
نوع بخار ساز سونا
دیواری ،
حجم اتاق ( مترمکعب )
16 ،
قدرت ( کیلووات )
12 ،
ولتاژ ( ولت )
380 ،
فاز
سه فاز ،
پشتیبانی و خدمات پس از فروش
تامین و تعمیر قطعات ، حمل ، نصب ، تعویض و تعمیر محصول ،
نوع کنترل
آنالوگ ،
برای مشاهده محصول کلیک کنید
برای بستن کلیک کنید
  • نام :
    ایمیل :
    پیغام :

به شبکه های اجتماعی کاوه کاران بپیوندید

معرفی کاوه کاران زبده

هدف ما خودکفايی در صنعت ملی است که تنها با رعايت استانداردهای معتبر جهانی می‌توان به اين مهم دست يافت.کاوه‌کاران با استفاده از تجربه طولانی به تيم طراحی خود تکيه می‌کند.ما خود را به توليد معينی محدود نمی‌کنيم، بنابراين توليد انواع

ديگهای بخار

، آب داغ،

روغن داغ

، سختی گير، دی اريتور ، تصفیه آّب ، بوستر پمپ ، مبدل حرارتی ، منابع کویل دار ، مخازن تحت فشار، ظروف شيميايی و غذايی (کربن استيل و استنلس استيل) را در دستور کار خود قرار داده‌ايم.محصولات متنوع و بخصوص ديگهای فولادی کاوه‌کاران در ظرفيت‌های مختلف جهت استفاده در صنايع نساجی، شيميايی، پالايشگاهی، رنگسازی، آبکاری، صنايع چوب و لاستيک سازی، چرم سازی، بتون سازی، صنايع سراميک و سفال، کاغذسازی، فرآورده‌های غذايی، معدنی، تأسيسات ساختمانی، هتل‌ها، بيمارستان‌ها و ... توسط تيم مهندسين ايرانی طراحی و در کمترين مدت، توليد و نصب می‌گردد. طراحی مناسب، به کار...