اطلاعاتی در مورد ديگ بخار برقي سوناي بخار

ديگ بخار برقي سوناي بخار از خسارات ناشی از تجهیزات سوخت سوخت مانند خاموش شدن پشته، از دست رفتن احتراق، از دست دادن هوای بیش از حد و غیره برخوردار نیستند.

ديگ بخار برقي سوناي بخار از خسارات ناشی از تجهیزات سوخت سوخت مانند خاموش شدن پشته، از دست رفتن احتراق، از دست دادن هوای بیش از حد و غیره برخوردار نیستند.

ديگ هاي برقي

دیگ بخار برقی سونای بخار يكي از ابزارهاي لازم براي ايجاد بخار است. ديگ هاي برقي،بدون دود بوده و اندازه كوچكتري دارند و به راحتي نصب مي شوند. ساده بوده و مقدار گرمايش آن ها نيز بسيار زياد است.

شما با ديگ هاي برقي مي توانيد آب را به بالاترين حد خود گرم كنيد و خيال شما نيز نسبت به انتشار گازهاي گلخانه اي راحت است. اين ديگ ها مي توانند از 9 وات تا 375 وات برق توليد مي كنند.

شما مي توانيد با خيال راحت و بدون نگراني نسبت به سوخت هاي فسيلي، با ديگ بخار برقي سونا، فشار اين بخش از مجموعه ورزشي يا ساختمان خود را تامين كنيد.

براي اين كه بتوانيد فشار لازم را ايجاد كنيد بايد بدنه ديگ بخار برقي و لوله ورق ضخيم باشد. اگر دوست داريد كه فشار 350 psi را ايجاد كنيد، از ديگ بخار برقي سوناي بخار يكپارچه استفاده نماييد.

دیگ های بخار حرارتي معمولا شبیه به مبدل حرارتی پوسته و لوله ساخته می شوند. لوله ها باعث افزایش سطح گرما در هر اسب بخار دیگ بخار می شود که به طور قابل توجهی انتقال حرارت و کارایی را بهبود می بخشد. ديگ بخار حرارتي براساس اسب بخار رتبه بندي مي شوند كه نبايد با معيار اسب بخار ماشين اشتباه گرفته شود.

کوره و مجموعه اي از لوله ها برای انتقال حرارت به آب استفاده می شود. سوخت گیری درون کوره اتفاق می افتد و گازهای دودکش از طریق لوله ها به سمت پشته منتقل می شوند.

ديگ بخار حرارتي به براساس مسيرهاي عبوري گاز به دو، سه يا چهار مسيري عبور گاز تقسيم بندي مي شوند.


@image


كارايي ديگ بخار برقي سوناي بخار

ديگ بخار برقي سوناي بخار از خسارات ناشی از تجهیزات سوخت سوخت مانند خاموش شدن پشته، از دست رفتن احتراق، از دست دادن هوای بیش از حد و غیره برخوردار نیستند. بنابراین دیگهای بخار الکتریکی در تمام نقاط عملیاتی تقریبا 100٪ کارایی دارند. تنها حدود نصف تشعشعات خود را از دست مي دهند، در حالي كه اين قضيه در ديگ بخار حرارتي بسيار بالاست.

انتشار گازها

از آن جايي كه در ديگ هاي الكتريكي به احتراق سوخت نيازي نداريم بنابراين گازي منتشر نمي شود. دیگ بخار برقی سونای بخار سوناي بخار بدون هيچ مشكلي راه اندازي مي شوند و البته بايد كاملا موارد احتياطي را رعايت كنيد.

بدون سر وصدا

ديگ بخار برقي سوناي بخار بي صداست و براي راه اندازي در بيمارستان ها، مدارس و آزمايشگاه هاي تحقيقاتي مناسب ترين وسيله به شمار مي روند. علي رغم خروجي حداكثر، سر و صداي تجهيزات بسيار كم بوده و قابل تشخيص نيست.

اطلاعات مهندسي

اطلاعات بويلر ـ آب داغ

شما با ديگ بخار برقي كم صداي سوناي بخار يك يا چندين مجموعه را تغذيه كرده و آب موجود در ساختمان و مجموعه را به راحتي گرم كنيد. دیگ بخار برقی سونای بخار براساس مقدار گرمايش آب از 4/4 درجه سانتي گراد تا 3/118 درجه سانتي گراد تقسيم بندي مي شوند. در دماهاي پايين آب محدوديت هاي ديگ بخار اعمال نمي شود. شما مي توانيد با تنوع تغيير دما، در محيط بيرون، شرايط بيروني را تغيير دهيد.

جريان آب و افت فشار

براي اين كه بتوان هميشه از ديگ بخار برقي سوناي بخار استفاده كرد دماي آب از حد تعيين شده تجاوز نكند، مقدار دماي آب نبايد از دماي ديگ بيشتر باشد كه خطراتي را در پي خواهد داشت.

پارامترهاي عملكردي سيستم

براي جلوگيري از سرد شدن آب در ديگ بخار برقي كم صداي سوناي بخار ، بايد ديگ آب گرم در حد مجاز فشار كار كند وگرنه فجايعي را مي تواند بوجود آورد.

اگرچه فشار بيش از حد مورد نياز بوده ولي لازم است كه فشار دیگ بخار برقی سونای بخار بيش از حد نباشد. با گرم شدن آب، ديگ هم منبسط مي شود. منبسط شدن ديگ بايد به قدري باشد كه در ديگ ؛ هوا جمع شده يا تيغه مخزن بالا بيايد. این دستگاه ها اجازه می دهد فشار آب به خارج از ديگ بخار برقي سوناي بخار گسترش یافته و بر روی مخزن فشار و یا دستگاه کاهش فشار تاثیر نمی گذارد. اما، طبق مقررات، هر دیگ با یک دستگاه تخلیه ایمنی تایید شده توسط انجمن مهندسان مكانيك آمريكا مجهز می شود تا فشاري را ايجاد كند.

ديگ بخار برقي سوناي بخار و آب با توجه به فشار طراحی و فشار عملیاتی تعریف می شود. فشار طراحی فشار حداکثر مورد استفاده در طراحی دیگ بخار با هدف محاسبه حداقل ضخامت مجاز یا مشخصات فیزیکی قطعات بخار فشار دیگ بخار است. به طور معمول، دریچه ایمنی در فشار طراحی شده است. فشار عملیاتی فشار دیگ بخار است که به طور معمول عمل می کند. فشار عملیاتی معمولا در سطح مناسب زیر دریچه تخلیه فشار (ها) نگهداری می شود تا از رکود آنها در حین عملیات نرمال جلوگیری شود.دیگ بخار برقی سونای بخار بايد به قدري مقاوم باشد تا بتواند دماهاي بسيار بالا را متحمل شود.

مشخصات ديگ بخار برقي سوناي بخار

• بخاري برقي سوناي بخار با چگالي بالا

بخاری الکتریکی حدود دو برابر گرما را به عنوان بخاری های الکتریکی موجود در همان اندازه فراهم می کند. در حالی که بخاری های الکتریکی موجود از یک کابل گرمای تک استفاده می کنند، یک بخاری با ظرفیت بالا با استفاده از دو کابل گرمایش بدون افزایش اندازه بخاری، مقدار زیادی حرارت را در یک فضای محدود ایجاد می کند.

• تمامي تجهيزات نگهداري متمركز

از آنجا که دیگهای الکتریکی موجود دارای یک پمپ آب در طرف مقابل از بخاری الکتریکی هستند، دیگ بخار نگهداری نمی شود مگر اینکه درب ها در هر دو طرف باز شوند. در دیگ جدید توسعه یافته، بخاری برقی و پمپ آب (تجهیزات مورد نیاز برای تعمیر و نگهداری) در همان طرف دیگ قرار دارد، در اين نوع طراحي فقط از يك طرف مي توانيد دستگاه را تعمير و نگهداري كرده و همين عامل باعث كاهش فضاي مورد نياز مي شود.

متخصصين شركت كاوه كاران جوابگوي سوالات و نيازمندي هاي شما در مورد ديگ بخار برقي سوناي بخار هستند.

منبع1

منبع2